Krmivo Appetitt pro koťata

En søt kattunge (grå med hvite bein og fjes) som leker med en blomst stikkende opp fra brostein.

Jak vybrat správné krmivo pro vaše kotě?

Ideální krmivo zajistí vašemu kotěti úspěšný start do života.

Vsaďte na krmivo, které je kvalitní, vyvážené a s optimálním obsahem všech klíčových živin. Jen takové krmivo poskytuje vašemu kotěti vše potřebné pro jeho zdravý růst a vývoj. 

Jak ho vybrat? Na to jsme se zeptali odborníka na krmiva a veterináře společnosti Appetitt.

En søt kattunge som stirrer på sitt kattevis

Kril: Vysoce kvalitní zdroj omega-3

Víte, proč krmiva Appetitt obsahují antarktický kril? Jedná se o cenný zdroj vysoce kvalitních bílkovin s dobrou stravitelností, ale také esenciálních omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Ty jsou na rozdíl od omega-3 kyselin v rybím tuku rozpustné ve vodě, což znamená, že se v těle vstřebávají rychleji a účinněji. Působí prospěšně na zdraví kostí a kloubů, zvyšují kvalitu kůže a srsti a podporují rozvoj mozkových funkcí. Kril navíc obsahuje přírodní glukosamin, funkční látku, která má pozitivní vliv na zdraví kostí a kloubů zvířat.

Pro výrobu krmiva používáme antarktický kril z udržitelného rybolovu, který je omezen na určitou oblast v Antarktidě zvanou Oblast 48. OSN definuje rybolov jako udržitelný, pokud je z něj vyloveno maximálně 10 % populace. Pro lov krilu v Antarktidě je kvóta stanovena na pouhé 1 % biomasy.

Krmivo Appetitt Kitten pro koťata

Kattemat til kattunge: Hvit og rosalilla sekk Appetitt Kitten 2,5 kg sekk tørrfor, sovende kattunge avbildet
Appetitt Kitten 2,5 kg

Kompletní krmivo pro koťata do 1 roku (suché krmivo pro koťata)

Krmivo Appetitt Kitten má vysoký obsah bílkovin z živočišných a mořských zdrojů. Vysoká stravitelnost bílkovin a obsah esenciálních aminokyselin je přizpůsoben rostoucím koťatům do cca 1 roku. Díky vysokému obsahu energie a živin je krmivo Appetitt Kitten vhodné také pro březí a kojící kočky.

Vyhledejte svého prodejce

Appetitt pro své kotě můžete zakoupit v kamenných prodejnách v několika zemích na světě nebo online z pohodlí svého domova.

Person som scroller på mobil for å finne nærmeste sted å kjøpe Appetitt hundefôr eller kattemat.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping