Nakupte krmivo Appetitt pro psy online

Vše, co potřebujete vědět, pokud chcete krmivo Appetitt pro psy koupit online z pohodlí svého domova.

Oblíbená krmiva Appetitt pro psy

Tahle krmiva Appetitt chutnají psům nejvíce. Přečtěte si podrobné informace o jejich složení a výživové hodnotě nebo je svému psovi rovnou objednejte.

Energifor: Hvit og rød sekk Appetitt Dog Energy 3kg tørrfor, mørkebrun hund avbildet
Appetitt Energy – krmivo pro aktivní psy 12kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy s vysokou aktivitou Krmivo má vysoký obsah bílkovin a tuků živočišného a mořského původu Krmivo...
Energifor: Hvit og rød sekk Appetitt Dog Energy 3kg tørrfor, mørkebrun hund avbildet
Appetitt Energy – krmivo pro aktivní psy 3kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy s vysokou aktivitou Krmivo má vysoký obsah bílkovin a tuků živočišného a mořského původu Krmivo...
Hundefor: Appetitt Extreme 12kg tørrfor, sort og hvit sekk, husky avbildet
Appetitt Extreme – krmivo pro aktivní psy 12kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy s velmi vysokou aktivitou Vysoký obsah tuku, který spolu s karnitinem přispívá ke zvýšenému metabolismu...
Hundefor: Appetitt Dog Light 12kg, hvit og orange sekk, lys labrador avbildet
Appetitt Light – krmivo pro psy s nadváhou 12kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy s nadváhou nebo  kteří snadno na váze přibírají. Obsahuje karnitin pro energetický a tukový metabolismus...

Jak pořídit krmivo Appetitt pro psy online?

Kde můžu koupit krmivo Appetitt pro psy online?

Krmivo Appetitt pro psy zakoupíte nejen ve vybraných kamenných prodejnách, ale také online – buď v různých internetových obchodech, nebo na webových stránkách kamenných prodejen. Prodejce krmiva Appetitt najdete snadno a rychle na stránce Prodejci. Pak už stačí jen vybrat maloobchodního prodejce, který prodává krmivo pro psy online, nebo vyhledat obchod, který má krmivo ve své nabídce.

Jak si mohu nechat doručit krmivo pro psy, které jsem si objednal online?

Každý z našich dodavatelů nabízí různé možnosti dopravy. Přesné informace zjistíte přímo na webových stránkách konkrétního prodejce. Pokud si krmivo chcete nechat doručit až domů, doporučujeme nakoupit ho v internetovém obchodě chytrychovatel.cz.

Kolik mě bude stát doručení?

Cenu za doručení krmiva až k vám domů si určuje každý internetový prodejce sám, přesnější informace proto naleznete na jeho webových stránkách. Většina online prodejců krmiva pro psy a kočky obvykle nabízí dopravu s doručením domů zdarma, pokud nakoupíte zboží nad určitou částku.

Jaké jsou podmínky nákupu a dodání krmiva pro psy, pokud nakupuji online?

Různí online dodavatelé mají různé podmínky nákupu a dodání. Měli byste si proto ověřit, jaké informace má konkrétní prodejce krmiva pro psy zveřejněny na svém webu.

Mohu si být jistý, že jsou mé osobní údaje při nákupu krmiva pro psy chráněny?

Všechny společnosti v Norsku jsou ze zákona (GDPR) povinny zajistit, aby s vaším soukromím informacemi, které poskytujete v souvislosti s online prodejem, nakládaly správným způsobem. To zahrnuje veškeré zpracování (ukládání, registrace, analýza atd.) všech osobních údajů. Můžete si proto být jisti, že u našich prodejců můžete nakupovat krmivo Appetitt pro psy online bezpečně.

Jak postupovat v případě zrušení objednávky, reklamace nebo vrácení zboží?

Pravidla pro zrušení objednávky nebo reklamaci a vrácení zboží se mezi prodejci mohou mírně lišit. Záruka na výrobky a reklamace se však vždy řídí ustanoveními zákona o nákupu zboží spotřebiteli. Pokud chcete zrušit objednávku nebo reklamovat či vrátit zboží, kontaktujte zákaznický servis prodejce, od kterého jste zboží nakoupili, a dále se řiďte jeho pokyny.

Je na krmivo Appetitt zakoupené online poskytována záruka chuti?

Společnost Appetitt poskytuje na suché krmivo pro psy takzvanou „garanci chuti“. To znamená, že pes má čas zvyknout si na nové krmivo. Pokud po uplynutí této zkušební doby nebudete vy ani váš pes zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět. Záruka platí ode dne zakoupení krmiva, proto si nezapomeňte uschovat doklad o nákupu, a to jak při nákupu v obchodě, tak při nákupu online.

Je online nákup krmiva pro psy bezpečný?

Ano, online nákup krmiva pro psy je stejně bezpečný jako nákup u našich dodavatelů, kteří prodávají krmivo pro psy v kamenných obchodech. Jako zákazník však pravděpodobně někdy požadujete různé typy služeb v závislosti na tom, co pro svého psa kupujete. Příkladem může být situace, kdy potřebujete konkrétní radu ohledně výběru krmiva pro psy – v takovém případě pro vás může být dobrou volbou běžná maloobchodní prodejna.

Je na internetu stejný výběr krmiva pro psy jako v obchodech?

Výběr produktů v kamenném obchodě s chovatelskými potřebami může být omezený, a to zejména z prostorových důvodů. Proto má dnes mnoho prodejen s chovatelskými potřebami také internetový obchod, kde můžete koupit krmivo pro psy online. Pokud v internetovém obchodě nemůžete najít požadovanou položku, doporučujeme kontaktovat prodejce a možná vám ji ještě sežene!

Covid-19 náhle změnil náš každodenní život, ale změnila pandemie také to, jak nakupujeme krmivo pro psy a co kupujeme?

Ano, všechny trendové křivky a statistiky ukazují, že právě v období pandemie si mnozí z nás uvědomili, že domácí zvíře je právoplatným a především milovaným členem naší rodiny.

Globální aliance sdružení výrobců krmiv pro domácí zvířata (GAPFA), celosvětová organizace sdružující výrobce krmiv pro psy a kočky, ve své zprávě za uplynulý rok uvádí, že došlo k výrazné změně ve způsobu chovu domácích zvířat a v každodenních rozhodnutích, která pro ně činíme. Ti z nás, kteří pracují v odvětví krmiv pro zvířata v zájmovém chovu, již mnoho let pozorují trendy, které jsou dány „humanizací“ našeho vlastnictví domácích zvířat a „prémiizací“, tj. zvyšováním kvality výrobků. To vedlo ke specializaci sortimentu krmiv a ke vzniku nových technologií.

V souvislosti s vypuknutím pandemie vidíme, že se tyto trendy výrazně zrychlují. Pandemie vedla ke značné nejistotě ve společnosti a sociální izolaci, zaznamenali jsme změnu obchodních zvyklostí, problémy v logistice zboží a všeobecnou recesi, jejíž trvání není jasně ohraničeno. Viděli jsme, že pro mnohé bylo řešením pořídit si domácího mazlíčka pro společnost a potěšení.

Tradičně jsme nakupovali krmivo pro domácí zvířata v kamenných obchodech, které i nadále zůstávají důležitým prodejním kanálem pro zvířecí krmiva a další příslušenství. Kamenné prodejny nám umožňují rychle sehnat zboží a jsou také důležitým zdrojem rad o všem, co souvisí s chovem domácích zvířat.

V průběhu pandemie však majitelé psů a koček po celém světě začali při nakupování preferovat internetové obchody a tento trend nadále pokračuje. Je to do značné míry důsledek společenského odstupu, který právě prožíváme, a zvýšených hygienických opatření kolem nás. Vše nasvědčuje tomu, že jsme změnili způsob nakupování pro naše domácí mazlíčky. Jinými slovy, stále častěji nakupujeme krmivo pro psy online a krmivo pro kočky online. Například v USA tvořil podíl e-commerce v této kategorii před COVID-19 16 %, nyní je to 23 %.

Kamenné prodejny budou pro majitele psů a koček i nadále důležitým nákupním kanálem, a to právě kvůli možnosti individuálního přístupu a porovnání sortimentu. Málokdo však pochybuje o tom, že i toto odvětví se bude muset přizpůsobit trendům, které nyní pozorujeme a kde kombinace provozu prodejen s možností nákupu a doručení zboží online zvýší loajalitu zákazníků a podpoří naši touhu nakupovat co nejsnadněji.

Co pro nás bude v budoucnu důležité při výběru krmiva a pamlsků pro naše domácí mazlíčky?

Víme, že poptávka po kvalitních surovinách, krmivech a doplňcích, které podporují zdraví zvířat, je již nyní vysoká. A očekává se, že důraz na prémiovou kvalitu krmiv a pamlsků pro psy a kočky bude sílit i v budoucnu.

Majitelé domácích zvířat si ve velké míře vybírají suché krmivo pro kočky a psy, protože představuje jednoduchý způsob krmení, snadno se dávkuje a má dlouhou trvanlivost. Během pandemie vzrostla také obliba tzv. mokrého krmiva – pamlsků a svačinek. Tyto výrobky nepřímo posilují pouto mezi majitelem a zvířetem, protože výrobky jako tyto mohou být spojeny s potěšením z obdarování a hýčkání našich mazlíčků, a tak naplňují emocionální potřebu majitele zvířete.

V neposlední řadě vše nasvědčuje tomu, že lokálnost produktů je pro nás stále důležitější: například pro zajištění pracovních míst ve vlastní zemi nebo regionu, pro zajištění dobrých životních podmínek zvířat a pro bezpečnosti potravin. Místní suroviny, udržitelná výroba a čerstvé krmivo – to je oč tu běží!

Poprvé nakupuji online psí krmivo pro své štěně. Jaký „startovací balíček“ byste mi doporučili?

Štěně má v prvních dnech života zcela odlišné potřeby než dospělý pes. Když si štěně poprvé přivedete domů, měli byste pro něj mít připravené především kvalitní krmivo.

Dobré krmivo pro štěňata zohledňuje jeho hmotnost v dospělosti a nabízí mu všechny živiny, které potřebuje v prvním roce života. Naše rada při nákupu „startovacího balíčku“ pro štěně zní: Kupte krmivo pro štěňata, které je přizpůsobeno vašemu psovi. Krmivo Appetitt Puppy je k dispozici ve variantách pro štěňata malých, středních a velkých plemen. Všechny potřebné informace o našem krmivu Appetitt Puppy najdete na našich webových stránkách v záložce „Produkty“. 

Kromě krmiva bychom vám do začátku doporučovali vzduchotěsnou nádobu nebo sud na krmivo s víkem, ve které budete krmivo pro psy uchovávat. Díky tomu zůstane krmivo déle čerstvé a plné chuti. Dále doporučujeme pořídit několik misek na krmivo a vodu, abyste je mohli pravidelně měnit. Je důležité, aby vaše štěně dostávalo krmivo a vodu vždy v čistých miskách.

Při nákupu těchto základních věcí určitě zvažte také pořízení pelíšku pro štěně, klece, hraček nebo postroje. Pokud si s výběrem nevíte rady, obraťte se na nejbližší specializovaný obchod s krmivy pro psy nebo na online prodejce krmiv pro psy, kde vám jistě poradí.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping