O Appetittu

Appetitt je exkluzivní krmivo pro vaše kočky a psy, které vyrábíme s láskou a péčí v srdci Norska.

Krmiva Appetitt se vyrábějí v norském městě Vaksdal nedaleko Bergenu. Výrobní halu byste našli přímo u fjordu obklopeného impozantními horami. Není divu, že zde vzniká široká paleta superprémiových produktů, které jsou vždy čerstvé a plné chuti.

V Norsku platí přísné požadavky na kvalitu surovin, které naprosto ctíme. Maso odebíráme jen od prověřených chovatelů a farmářů, nepoužíváme geneticky modifikované složky a krmiva pravidelně testujeme na přítomnost salmonely.

Krmiva Appetitt zajišťují optimální výživu pro udržení skvělého zdraví a vysoké kvality života vašich chlupatých přátel. V každém věku a za všech okolností. Kdyby si váš mazlíček mohl vybrat krmivo, vybral by si Appetitt.

Appetitt je výsledkem pečlivého vývoje a výroby, které mají na starosti naše výzkumné a vývojové týmy v Norsku. Používáme lokální suroviny, které vynikají svou čerstvostí a šetrností k životnímu prostředí. Naše krmiva jsou navržena tak, aby poskytovala optimální podporu zdraví a vitality vašich mazlíčků.

Naše produkty vyrábíme z unikátních norských surovin, které ctí zásady cirkulární ekonomiky. Všechny varianty našeho krmiva obsahují vysoký podíl hydrolyzovaných bílkovin z mořských a živočišných zdrojů, jako jsou losos, kuře, antarktický kril a další. Tyto snadno stravitelné bílkoviny nejenže přispívají k lepšímu trávení, ale rovněž minimalizují riziko vzniku potravinových intolerancí a alergií.

Naše receptury zahrnují funkční přírodní složky včetně glukosaminu a chondroitinu z lososa a kuřecího masa. Nechybí ani vysoce vstřebatelné omega-3 mastné kyseliny z antarktického krilu, který pochází z udržitelného rybolovu.

Pro psy s potravinovou intolerancí nabízíme tři varianty krmiva: Appetitt Sensitive Chicken, Appetitt Sensitive Fish a Appetitt Sensitive Lamb & Chicken. Tato krmiva poskytují optimální výživu pro udržení zdraví a kvality života vašich mazlíčků.

Garantujeme nejvyšší standard kvality

Při výrobě klademe velký důraz na sledování jakosti surovin i hotových produktů. Veškeré suroviny pocházejí od schválených dodavatelů, jejichž systémy kvality systematicky prověřujeme. Před začleněním surovin do výrobního procesu důkladně ověřujeme jejich bezpečnost, absenci geneticky modifikovaných složek a absenci salmonely. Náš systém výroby a posuzování kvality je schválen norským úřadem pro bezpečnost potravin. Úzká spolupráce s příslušnými institucemi, kontrolními orgány a naším vývojovým centrem je zásadní pro vytvoření kvalitního a úspěšného produktu.

Výzkum a vývoj

Naše společnost provádí rozsáhlý interní výzkum, během kterého podrobujeme zkouškám jednotlivé suroviny i finální krmiva. Při testování se zaměřujeme na různé faktory. Posuzujeme výživové hodnoty a chuť krmiva, ale také jeho vliv na zdraví střev vašeho mazlíčka, kvalitu jeho exkrementů nebo stav srsti a kůže.

Původ surovin

Suroviny pro výrobu našich produktů dosahují nejvyšší kvality a nesou pečeť norského původu. Netýká se to jen hlavních surovin, jako je kuřecí, jehněčí a hovězí maso nebo ryby, ale také zástupných surovin. Podívejme se například na škrob – klíčový prvek krmiva. Škrob není pouze zdrojem energie, ale hraje také klíčovou roli při výrobě granulí, přispívá k jejich tvaru a struktuře. A proto i škrob v krmivech Appetitt pochází z norského hrachu a brambor. 

Myslíme na životní prostředí

V roce 2022 jsme přešli na prvotřídní monomateriálová řešení obalů, která zdobí naši řadu Appetitt. Po pečlivém rozhodování padla naše volba na plně recyklovatelný plastový materiál. Tento důležitý krok nás posouvá blíže k našim cílům v oblasti udržitelnosti.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping