Appetitt kapsičky pro psy

Mokré krmivo (kapsička) dodá psovi energii

Obohaťte svému psovi jídelníček o kvalitní mokré krmivo. Kvalitní kapsičky mají mnoho výhod: udržují psa hydratovaného, uspokojují chuťové buňky a podporují trávení.

Pokud kapsičky zařadíte jako součást denní krmné dávky, nezapomeňte snížit množství suchého krmiva o stejné množství kalorií. V opačném případě by váš pes mohl začít snadno přibírat na váze.

Kapsičky Appetitt

Pět tipů pro krmení mokrým krmivem

  1. Střídejte chutě a textury: Experimentujte s různými příchutěmi a texturami mokrého krmiva, aby vašemu psovi skutečně chutnalo. Kombinujte různé druhy, aby byla strava rozmanitá a zajímavá.

  2. Doplněk k suchému krmivu: Používejte kapsičky jako doplněk k suchému krmivu. Můžete je přidat ke granulím nebo je podávat odděleně. Vašemu psovi bude nejen chutnat, ale navíc bude i hydratovaný.

  3. Přidání do pamlsků: Zkuste přidat mokré krmivo do pamlsků nebo do hraček pro psy. Získáte tak interaktivní a zábavný způsob, jak psovi poskytnout výživné občerstvení.

  4. Pravidelná obměna chutí: Jednou za čas změňte příchuť mokrého krmiva, abyste poskytli psovi širokou škálu chutí. To nejen přináší radost ze stravování, ale také pomáhá zajistit, že pes dostává různorodé živiny.

  5. Odměňování a speciální příležitosti: Používejte mokré krmivo jako odměnu při tréninku. Využít můžete také speciální příležitosti, jako jsou narozeniny nebo jiné oslavy, a dopřejte svému psovi něco výjimečného.

Vyhledejte svého prodejce

Appetitt pro svého psa můžete zakoupit v kamenných prodejnách nebo online z pohodlí svého domova.

Person som scroller på mobil for å finne nærmeste sted å kjøpe Appetitt hundefôr eller kattemat.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping