Krmivo Appetitt pro starší kočky

Kvalitní norské krmivo pro starší kočky

Zpříjemněte své kočce stárnutí a dopřejte jí kvalitní krmivo, které jí dodá chuť do života.

Appetitt Senior je kompletní krmivo, pečlivě navržené s ohledem na potřeby koček v pokročilém věku. Nízký obsah bílkovin snižuje riziko trávicích potíží a problémů s močovými cestami. Karnitin podporuje metabolismus a pomáhá udržovat optimální tělesnou hmotnost.

Toto velmi chutné a lehce stravitelné krmivo zachutná i kočkám, které jsou s rostoucím věkem vybíravější nebo mají nižší chuť k jídlu.

Kril: Vysoce kvalitní zdroj omega-3

Víte, proč krmiva Appetitt obsahují antarktický kril? Jedná se o cenný zdroj vysoce kvalitních bílkovin s dobrou stravitelností, ale také esenciálních omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Ty jsou na rozdíl od omega-3 kyselin v rybím tuku rozpustné ve vodě, což znamená, že se v těle vstřebávají rychleji a účinněji. Působí prospěšně na zdraví kostí a kloubů, zvyšují kvalitu kůže a srsti a podporují rozvoj mozkových funkcí. Kril navíc obsahuje přírodní glukosamin, funkční látku, která má pozitivní vliv na zdraví kostí a kloubů zvířat.

Pro výrobu krmiva používáme antarktický kril z udržitelného rybolovu, který je omezen na určitou oblast v Antarktidě zvanou Oblast 48. OSN definuje rybolov jako udržitelný, pokud je z něj vyloveno maximálně 10 % populace. Pro lov krilu v Antarktidě je kvóta stanovena na pouhé 1 % biomasy.

Krmivo Appetitt Senior

Appetitt Senior pro starší kočky 2,5 kg

Krmivo Appetite Senior bylo speciálně vyvinuto pro starší kočky s ohledem na jejich specifické potřeby a zdravotní požadavky.

Krmivo Appetitt Senior má snížený obsah bílkovin, takže nezatěžuje trávicí systém, ledviny ani močové cesty. Neobsahuje žádné obiloviny s výjimkou rýže a je bohaté na hydrolyzované suroviny, což minimalizuje riziko potravinové intolerance nebo alergie.

Stárnutí koček je individuální proces. Vy sami znáte svou kočku nejlépe, přechod na krmivo pro seniory proto posuzujte s ohledem na její stav.

Vyhledejte svého prodejce

Appetitt pro svou kočku můžete zakoupit v kamenných prodejnách nebo online z pohodlí svého domova.

Person som scroller på mobil for å finne nærmeste sted å kjøpe Appetitt hundefôr eller kattemat.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping