Pamlsky a doplňková krmiva Appetitt

Appetitt Stockfish (100% treska)

Appetitt Stockfish se vyrábí ze 100% sušené tresky norské, která je přirozeným zdrojem omega-3 mastných kyselin. Vhodné jako odměna nebo svačinka, například po cvičení nebo procházkách.

Naše rybí suroviny pocházejí z dobře řízeného a udržitelného rybolovu podle mezinárodních norem (certifikát MSC). Požadavky MSC splňují celosvětové pokyny pro osvědčené postupy pro certifikaci a programy ekoznačení.

Lyofilizované pamlsky pro psy

Lyofilizace je technika sušení potravin, při níž se potravina zmrazí a následně se vysuší ve vakuu při nízké teplotě. Tato metoda zachovává strukturu potraviny a minimalizuje ztrátu chuti a živin.

Výhody lyofilizace zahrnují uchování přirozené chuti a vůně potraviny, zachování většiny živin, delší trvanlivost a lehčí váhu, což usnadňuje skladování a přenos. Tato technika je často využívána pro výrobu sušených potravin, instantních jídel nebo výživových doplňků.

Lyofilizovaný žaludek (bachor) Appetitt z norského skotu je velmi chutný a má vysoký obsah energie. Tento doplněk stravy je vynikající pro psy s vysokou aktivitou, kteří ho využijí při tréninku, lovu nebo závodech. Hodí se také pro psy, kteří potřebují přibrat na váze nebo jsou v rekonvalescenci. 

S vysoce vstřebatelnými omega-3 mastnými kyselinami

Víte, proč produkty Appetitt obsahují antarktický kril? Jedná se o cenný zdroj vysoce kvalitních bílkovin s dobrou stravitelností, ale také esenciálních omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Ty jsou na rozdíl od omega-3 kyselin v rybím tuku rozpustné ve vodě, což znamená, že se v těle vstřebávají rychleji a účinněji. Působí prospěšně na zdraví kostí a kloubů, zvyšují kvalitu kůže a srsti a podporují rozvoj mozkových funkcí. Kril navíc obsahuje přírodní glukosamin, funkční látku, která má pozitivní vliv na zdraví kostí a kloubů zvířat.

Pro výrobu krmiva a pamlsků používáme antarktický kril z udržitelného rybolovu, který je omezen na určitou oblast v Antarktidě zvanou Oblast 48. OSN definuje rybolov jako udržitelný, pokud je z něj vyloveno maximálně 10 % populace. Pro lov krilu v Antarktidě je kvóta stanovena na pouhé 1 % biomasy.

Oblíbené produkty Appetitt pro psy

Vyhledejte svého prodejce

Appetitt pro svého psa můžete zakoupit v kamenných prodejnách nebo online z pohodlí svého domova.

Person som scroller på mobil for å finne nærmeste sted å kjøpe Appetitt hundefôr eller kattemat.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping