Krmivo Appetitt pro štěňata

En søt sort og brun valp (rottweiler) som ligger i en sommereng. Appetitt selger fôr til valper.

Krmivo pro štěňata

Během prvního roku života prochází štěňata intenzivním růstem. Nevyvíjí se jenom jejich svalstvo a kostra, ale také imunitní systém nebo trávicí soustava. Klíčovou úlohu v tomto období hraje kvalitní a vyvážená strava.

Funkční řada krmiva Appetitt Puppy obsahuje vše, co vaše štěně potřebuje pro svůj úspěšný start do života. Zjistěte více o tom, jak vybrat ideální krmivo právě pro vašeho mazlíčka. 

En brun og søt valp

Kril: Vysoce kvalitní zdroj omega-3

Víte, proč krmiva Appetitt obsahují antarktický kril? Jedná se o cenný zdroj vysoce kvalitních bílkovin s dobrou stravitelností, ale také esenciálních omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Ty jsou na rozdíl od omega-3 kyselin v rybím tuku rozpustné ve vodě, což znamená, že se v těle vstřebávají rychleji a účinněji. Působí prospěšně na zdraví kostí a kloubů, zvyšují kvalitu kůže a srsti a podporují rozvoj mozkových funkcí. Kril navíc obsahuje přírodní glukosamin, funkční látku, která má pozitivní vliv na zdraví kostí a kloubů zvířat.

Pro výrobu krmiva používáme antarktický kril z udržitelného rybolovu, který je omezen na určitou oblast v Antarktidě zvanou Oblast 48. OSN definuje rybolov jako udržitelný, pokud je z něj vyloveno maximálně 10 % populace. Pro lov krilu v Antarktidě je kvóta stanovena na pouhé 1 % biomasy.

Krmiva Appetitt Puppy

Vyhledejte svého prodejce

Appetitt pro své štěně můžete zakoupit v kamenných prodejnách nebo online z pohodlí svého domova.

Person som scroller på mobil for å finne nærmeste sted å kjøpe Appetitt hundefôr eller kattemat.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping