Krmivo Appetitt pro citlivé psy

Pro psy s citlivým zažíváním

Trpí váš pes citlivým zažíváním, potravinovou intolerancí či alergií nebo má oslabenou imunitu? Dopřejte mu krmivo, které mu dodá veškeré potřebné živiny, a navíc se po něm bude cítit dobře.

Funkční řada krmiv Appetitt Sensitive obsahuje hydrolyzované bílkoviny, které jsou velmi dobře stravitelné, takže nezatěžují trávení ani imunitní systém. Bezlepková receptura krmiva snižuje riziko potravinové intolerance nebo alergie. 

Appetitt Sensitive poskytuje optimální přísun vitamínů, minerálů a omega-3 mastných kyselin, které pomáhají posilovat imunitní systém a udržují kůži, srst a klouby psa v dobrém stavu.

Slik bytter du fôr på hunden din

Å bytte hundefôr bør gjøres gradvis for å minimere eventuelle fordøyelsesproblemer eller ubehag for hunden din. Det er lurt å snakke med veterinæren din før du begynner å bytte fôr. Veterinæren kan gi deg råd basert på hundens spesifikke behov og eventuelle helseproblemer den kan ha.

For å introdusere det nye fôret gradvis, kan du starte med å blande det nye fôret med det gamle fôret i forholdet 25/75 (nytt/gammelt) i løpet av de første 3-4 dagene. Deretter kan du gradvis øke andelen av det nye fôret over en periode på 7-10 dager, til du til slutt bruker 100% av det nye fôret.

Husk at hver hund er unik, og noen kan ta lenger tid enn andre for å tilpasse seg det nye fôret. Vær tålmodig og gi hunden din tiden den trenger til å venne seg til endringene.

S vysoce vstřebatelnými omega-3

Víte, proč krmiva Appetitt obsahují antarktický kril? Jedná se o cenný zdroj vysoce kvalitních bílkovin s dobrou stravitelností, ale také esenciálních omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Ty jsou na rozdíl od omega-3 kyselin v rybím tuku rozpustné ve vodě, což znamená, že se v těle vstřebávají rychleji a účinněji. Působí prospěšně na zdraví kostí a kloubů, zvyšují kvalitu kůže a srsti a podporují rozvoj mozkových funkcí. Kril navíc obsahuje přírodní glukosamin, funkční látku, která má pozitivní vliv na zdraví kostí a kloubů zvířat.

Pro výrobu krmiva používáme antarktický kril z udržitelného rybolovu, který je omezen na určitou oblast v Antarktidě zvanou Oblast 48. OSN definuje rybolov jako udržitelný, pokud je z něj vyloveno maximálně 10 % populace. Pro lov krilu v Antarktidě je kvóta stanovena na pouhé 1 % biomasy.

Oblíbená krmiva Appetitt

Vyhledejte svého prodejce

Appetitt pro svého psa můžete zakoupit v kamenných prodejnách nebo online z pohodlí svého domova.

Person som scroller på mobil for å finne nærmeste sted å kjøpe Appetitt hundefôr eller kattemat.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping