Toto je ukázková stránka.

Přehled

Naše pravidla pro vrácení peněz a vrácení zboží trvají 30 dní. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, nemůžeme vám nabídnout vrácení peněz v plné výši nebo výměnu.

Abyste mohli zboží vrátit, musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi. Musí být také v původním obalu.

Některé typy zboží jsou z vrácení vyňaty. Nelze vrátit zboží podléhající rychlé zkáze, jako jsou potraviny, květiny, noviny nebo časopisy. Nepřijímáme ani výrobky, které jsou intimním nebo hygienickým zbožím, nebezpečné materiály nebo hořlavé kapaliny či plyny.

Další zboží, které nelze vrátit:

  • Dárkové karty
  • Softwarové produkty ke stažení
  • Některé položky zdravotní a osobní péče

K dokončení vrácení zboží potřebujeme účtenku nebo doklad o nákupu.

Svůj nákup prosím neposílejte zpět výrobci.

V některých situacích se vrací pouze část peněz:

  • Kniha se zjevnými známkami používání
  • CD, DVD, VHS kazeta, software, videohra, kazeta nebo vinylová deska, které byly otevřeny.
  • Jakákoli položka, která není v původním stavu, je poškozená nebo jí chybí části z důvodů, které nebyly způsobeny naší chybou.
  • Jakékoli zboží, které je vráceno po více než 30 dnech od doručení.

Náhrady

Po obdržení a kontrole vráceného zboží vám zašleme e-mail s oznámením, že jsme vrácené zboží obdrželi. Rovněž vás budeme informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz.

Pokud vám bude vrácení peněz schváleno, bude vaše vrácení peněz zpracováno a kredit vám bude do určitého počtu dní automaticky připsán na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby.

Opožděné nebo chybějící náhrady

Pokud jste dosud neobdrželi náhradu, zkontrolujte nejprve znovu svůj bankovní účet.

Poté se obraťte na společnost vydávající vaši kreditní kartu, může nějakou dobu trvat, než bude vrácená částka oficiálně zaúčtována.

Dále kontaktujte svou banku. Často trvá nějakou dobu, než je vrácená částka zaúčtována.

Pokud jste toto všechno udělali a stále jste ještě neobdrželi vrácené peníze, kontaktujte nás na {emailová adresa}.

Výprodejové položky

Vrátit lze pouze zboží za běžnou cenu. Výprodejové položky nelze vrátit.

Výměny

Zboží vyměňujeme pouze v případě, že je vadné nebo poškozené. Pokud potřebujete zboží vyměnit za stejné, pošlete nám e-mail na adresu {emailová adresa} a zboží zašlete na adresu: Obraťte se na nás a zašlete nám zásilku na adresu: {fyzická adresa}.

Dárky

Pokud bylo zboží při nákupu označeno jako dárek a odesláno přímo vám, obdržíte kredit na hodnotu vráceného zboží. Po obdržení vrácené položky vám bude dárkový certifikát zaslán poštou.

Pokud položka nebyla při nákupu označena jako dárek nebo si dárce nechal objednávku zaslat sám, aby vám ji později předal, zašleme dárci peníze zpět a on se o vašem vrácení dozví.

Vrácení zásilky

Chcete-li výrobek vrátit, zašlete jej na adresu: Vrácený produkt: {fyzická adresa}.

Za úhradu nákladů na dopravu při vrácení zboží si budete zodpovídat sami. Náklady na dopravu se nevracejí. Pokud vám budou vráceny peníze, budou náklady na zpětné zaslání odečteny od vrácených peněz.

V závislosti na místě, kde žijete, se může lišit doba, za kterou k vám vyměněný výrobek dorazí.

Pokud vracíte dražší zboží, můžete zvážit využití sledovatelné přepravní služby nebo zakoupení pojištění přepravy. Nezaručujeme, že váš vrácený výrobek obdržíme.

Potřebujete pomoc?

V případě dotazů týkajících se vrácení peněz a vrácení zboží nás kontaktujte na adrese {email}.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping