Appetitt ambassadør Cato Martin Jonassen med oransje caps i hytteveggen med sin jakthund på fanget iført vest fra Appetitt.

Aud-Lise a Cato Martin Jonassen

Aud-Lise a Cato Martin Jonassenovi žijí v Neskollenu ležícím asi tři čtvrtě hodiny severně od Osla. Bydlí přímo u lesa a mají tak možnost turistiky a tréninku hned za dveřmi. Většinu volného času ale stejně tráví v horách se svými psy – trénují v okolí své chaty v Engerdal Østfjell, loví v Rendalenu nebo se účastní loveckých zkoušek po celé zemi.

Manželé Jonassenovi chovají v současné době celkem pět psů, ke kterým občas přibyde jeden nebo více psů v krátkodobém či dlouhodobém výcviku. Jak sami říkají: „Jsme tým, který trénuje, soutěží, loví, přednáší a vede chovatelskou stanici Kvitmosen. Na psech pracujeme společně, ale je to Cato, kdo soutěží a sbírá ceny. Aud-Lise je trénuje, a navíc je střelcem a psovodem. Všichni se snažíme, aby se jim dařilo.“

Cato se psům věnuje od dětství a má bohaté zkušenosti z různých psích prostředí. Je aktivním myslivcem a outdoorovým sportovcem. Je instruktorem norských ozbrojených sil, NJFF, NKK a FKF a během roku pořádá několik kurzů pro různé psí kluby. Zastává a zastával několik funkcí v NKK a FKF, je rozhodčím a vedoucím komise pro posuzování a také zkušebním komisařem pro národní zkoušky rozhodčích. Několikrát také posuzoval mezinárodní soutěže psů v zahraničí. Dnes aktivně soutěží s psy a má několik zlatých medailí z individuálních i týmových NM.

Aud-Lise má patnáctileté zkušenosti s výcvikem loveckých psů a loveckými zkouškami a v rodině má na starosti předvádění psů na výstavách.

„Máme vysoké ambice a trénujeme cílevědomě jak s vlastními, tak s cizími psy. Je pro nás důležité, aby psi jedli kvalitní a vyváženou stravu, která jim dá vše potřebné. S tím nám pomáhají produkty Appetitt pro psy, které jsou pestré a vhodné jak v období tréninku, tak během závodů. Krmivo pro psy Appetitt používáme již několik let a velmi oceňujeme, že se výrobky neustále vyvíjejí a že se vyrábí v Norsku!“

 

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping