Appetitt ambassadør Petter Steen fra Kennel Valera sitter på stabburstrappa sammen med sine 8 fuglehunder - alle hvite, med innslag av brunt eller svart i pelsen.

Chovatelská stanice Winton

Chovatelskou stanici Valera vlastní Anne Christine a Petter Steenovi, kterým pomáhá Marita Øvergård. Chovatelská stanice oslavila v roce 2020 30. výročí svého založení a v průběhu let pracovala především s kerry blue teriéry a jezevčíky, ale v posledních 15–20 letech se zaměřuje na anglické setry a jack russell teriéry.

Anne Christine je vyškolenou instruktorkou poslušnosti psů, je zaměstnána na veterinární klinice a pracuje jako ošetřovatelka zvířat. Marita je jednou z nejlepších norských juniorských psovodek všech dob a dvakrát vyhrála mistrovství Norska. Petter je rozhodčím exteriéru psů pro více než 100 plemen a rozhodčím loveckých zkoušek pro lovecké psy. Kromě toho je zástupcem v několika komisích NKK a většinu svého volného času věnuje psům.

Chovatelská stanice odchovala více než 70 vlastních šampionů a v roce 2009 se po zásluze stala chovatelem roku. Její psi vyhráli evropské i světové soutěže – mimo jiné získali BIS na výstavách NKK a SKK, několik titulů v soutěži teriér roku, dva tituly ze soutěže pes roku nebo vítězství z Norského derby 2016.

„Nejvíce si ceníme toho, že se můžeme podílet na rozvoji talentů, a také toho, že můžeme zanechat v plemeni svou stopu. Petter se výživou psů zabývá již od roku 1992 a ví, jak důležitá je v každodenním životě psů. Obzvláště dobré zkušenosti máme s krmivy Appetitt Extreme a Appetitt Energy, stejně jako s energetickým boxem pro setry (Appetitt Energy Wet Food), Appetitt Skin & Coat pro teriéry a jezevčíky!“

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping