Eivind og Trude fra kennel Hevishot driver oppdrett av Breton og Tysk jaktterrier. De poserer med tre hunder i snøen.

Eivind a Trude: Chovatelská stanice Hevishot

Chovatelská stanice Hevishot, kterou vlastní a provozují Trude Granhus a Eivind Lurås, se nachází ve Flå v Hallingdalu a zabývá se chovem bretaňských a německých loveckých teriérů. V současné době se ve stanici nachází deset psů: bretaňský ohař, východosibiřská lajka, dva ruští strakatí prachoví ohaři, drátosrstý foxteriér a 5 německých loveckých teriérů. Jeden z těchto psů byl v roce 2014 na Dnech lovu a rybolovu v Elverumu vyhlášen loveckým psem roku v Norsku.

Trude se aktivně věnuje lovu, výstavám a zastává několik důvěryhodných funkcí v psích klubech. Je to velmi obětavá pejskařka, která věnuje výcviku psů spoustu času a pozornosti. Trude je hrdá na to, že její psi podávají v lese a na výstavách špičkové výkony.

Eivind cestuje jako psovod po většině jižního Norska a Švédska jak s lajkou, tak se støverem a teriérem. Pracuje jako odborný poradce ve výcvikovém středisku Norského svazu lovců a rybářů ve Flå. Věnuje se zejména práci se psy určenými pro lov dravé zvěře, a to jak výcviku, tak zkouškám stopařů a toulavých psů.

„Appetitt je krmivo, které vyhovuje všem našim psů a udržuje je ve skvělé kondici po celý rok. Navíc oceňujeme, že můžeme používat krmivo norské výroby vyrobené z norských surovin,“ říkají Trude a Eivind.

Více informací o chovatelské stanici Hevishot najdete zde:

Hevishot | Chovatelská stanice Hevishot. Chov německého loveckého teriéra a bretaňského ohaře.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping