Appetitt ambassadør Kennel Winton ute på tur med seks hvite og svarte engelske springer spaniel hunder på en grusvei i skogen.

Kennel Winton

Chovatelská stanice Winton, kterou vlastní Vanja Sliwa, Dag Hassel a Hege Sagmyr, začala chovat anglické špringršpaněly v roce 2007. Zaměřuje se na chov kompletních psů, kteří mohou dobře odvádět práci při lovu a dalších užitkových činnostech a zároveň mají zdravý a pro plemeno typický vzhled.

Vanja a Dag žijí v Singsås. Dag je autorizovaným rozhodčím pro stopařské zkoušky, stejně jako pro zkoušky loveckých zařízení a aportovací zkoušky pro španěly. Vanja je autorizovanou sekretářkou kruhu a trénuje se na rozhodčího exteriéru psů. Hege žije blíže k Trondheimu a již téměř 13 let má na starosti nákup štěňat. 

Ve výstavním kruhu dosáhla chovatelská stanice velkých úspěchů. Jak říkají její majitelé: „Mimo jiné jsme se stali „Best in Show“ na mezinárodních výstavách NKK s naším vlastním chovem, vystavovali jsme několik světových vítězů, několikrát jsme vyhráli „Springer of the Year“ a „Veteran Spaniel of the Year“ v Norsku, soutěžili jsme vysoko na seznamu NKK Bumblebee a vyhráli jsme „Best in Breed“ na největší světové výstavě psů Crufts. Doposud jsme odchovali 19 výstavních šampionů a 5 mezinárodních výstavních šampionů a další jsou na cestě. Většina těchto psů také složila zkoušku lovecké upotřebitelnosti pro španěly.

„Pro naše psy vybíráme krmivo Appetitt, protože si myslíme, že v našich psech probouzí ten nejlepší potenciál. Appetitt je udržuje ve skvělé kondici, stará se o jejich zdravou srst a kůži a pomáhá jim budovat svalovou hmotu. Navíc jsme hrdí na to, že se rozhodujeme šetrně k životnímu prostředí a poskytujeme našim psům krmivo norské kvality z místních zdrojů!“

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping