Appetitt ambassadør Ola

Kjell Brennodden a Ola Brennodden Sunde

Otec a syn Brennoddenovi provozují dálkové sáňkování ve Folldalu a ve své chovné stanici mají 30 psů. Kjell běhá dlouhé tratě již mnoho let a má za sebou spoustu úžasných výsledků a skvělých umístění mimo jiné v závodě Finnmarksløpet 1000 km. Je také mentorem a pomocníkem studentek Tyrili Frankmotunet, které tak mají možnost zúčastnit se prestižního závodu Femundløpet. Ola vyhrál Femundsløpet 400 km jako osmnáctiletý a v této třídě zvítězil ještě několikrát. Stal se také mistrem Norska v roce 2020. Otec a syn mají na kontě také několik dobrých umístění v dálkových závodech.

Tým Brennodden

Tým Brennodden se skládá z mnoha aktivních pejskařů, kteří jsou zapálení pro tento nádherný a náročný sport. V týmu vědí, že úspěchy smečky závisí na tom, jak dobře se o ni staráte. Proto psi týmu Brennodden jedí krmivo Appetitt od roku 2009, kdy bylo poprvé uvedeno na trh!

„Jsme velmi potěšeni a obzvláště si ceníme takové spolupráce s výrobcem krmiv, který se orientuje na znalosti a přispívá k pochopení výživy a zdraví psů. Podle našich zkušeností poskytuje krmivo pro psy Appetitt to, co štěňata a dospělí psi potřebují při tréninku i v běhu! Zjistili jsme, že mnoho našich psů je silných a zdravých a vydrží trénovat a závodit po mnoho let. Našemu nejlepšímu vodicímu psovi Candy je 9 let. Za to, že stále podává tak dobré výkony, vděčíme kvalitnímu a správnému krmivu.“

Pokud se o týmu Brennodden chcete dozvědět víc, můžete ho začít sledovat na Facebooku.

Pro ty, kteří Tyrili Frankmottunet neznají, uvádíme, že se nachází v Grimsbu ve Folldalu v kraji Hedmark a byla otevřena v roce 1991. Byli to manželé Solbjørg a Kjell Brennoddenovi, kteří se sem přestěhovali a založili jednotku po mnoha letech v Tyrili v Mesnali. Více informací o nadaci Tyrili si můžete přečíst zde. Dette er Tyrili – Tyrilistiftelsen.

Appetitt ambassadør Kjell

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping