Eier av Sando Hundesenter Hanne Fevik her portrettert sammen med tre hunder utendørs i sommergrønne omgivelser.

Psí centrum Sando od Hanne Fevik

Hanne Fevik je majitelkou a provozovatelkou psího centra Sando. Centrum Sando Dog Centre založila v roce 2011 a v květnu oslaví 10. výročí svého založení. Psí centrum pořádá drezurní kurzy pro všechna plemena a nabízí speciální výcvik pro ptačí psy. Hanne je kvalifikovanou instruktorkou psí školy v Oslu, pro kterou také nějakou dobu pracovala. Hanne je cvičitelkou averzí (pes/ovce) a má vzdělání instruktora FKF fáze 2 (ptačí pes). Je také instruktorkou fáze 3, a je tedy oprávněna školit nové instruktory ptačích psů.

Hanne se psy vyrůstala a posledních 25 let má vlastního psa. V současné době má rodina dva gordony setry, pointera a kavalír king charles španěla. Všichni ptačí psi jsou lovecky a výstavně ocenění. Hanne i ostatní instruktoři ve středisku aktivně pracují se svými i cizími psy na loveckých zkouškách, zkouškách aportování a ve výstavním kruhu.

Psí centrum Sando se nachází na farmě Vestre Sando v Bekkestrandě v Sande. Centrum má dobré výcvikové zázemí, dostatek parkovacích míst a vlastní kurzovní místnost pro teorii, přednášky a různé inspirativní večery. Středisko má vlastní hřiště agility a oplocený cvičební a výcvikový areál o rozloze 15 akrů. Venkovní areál je přístupný všem, a to po celý rok.

Za posledních 10 let se v Sando Dog Centre vycvičily stovky majitelů psů.Centrum se nyní rozšiřuje a nyní má 5 instruktorů, kteří se trvale věnují různým kurzům a výcvikovým programům.Kromě toho má středisko několik zdrojů, kteří jsou v průběhu roku přibíráni na speciální školení a kurzy.Po mnoha letech, kdy se centrum zaměřovalo výhradně na ptačí psy, nabízí nyní také kurzy a aktivity pro všechny typy plemen.Přestože lov a soutěže jsou důležité, Hanne se snaží zajistit, aby si psi a jejich majitelé užívali každodenního života – těch je zde dostatek.Centrum Sando Dog chce přispět k lepší spolupráci mezi psem a majitelem a pomoci majitelům psů na cestě k úspěchu s jejich psy. Bez ohledu na to, zda je cílem útulný rodinný pes, lovecký společník nebo pes, který vyhrává nejvyšší ceny!

Na otázku ohledně krmení svých psů Hanne odpovídá: „Mým psům krmivo chutná a každý den se vrhají na misky s jídlem. A při výcviku nepotřebuji pamlsky – stačí mi vidlička Appetitt! Appetitt Energy používám při výcviku po celý rok a samozřejmě i při lovu a loveckých zkouškách. Srst je krásná a psi jsou fit a spokojení!“

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping