Hundekonkurranse-utøverne Rune Andrè Magnussen og Randi Halvorsen på tur med sin irske setter med oransje Appetitt-vest på høstvidda.

Rune Andrè Magnussen og Randi Halvorsen

Jsme společně žijící pár, který žije ve Veggli na farmě Søre Skavlem společně se čtyřmi irskými setry a jedním anglickým setrem. Farma je naším malým rájem, kde mají dvounozí i čtyřnozí psi dostatek prostoru pro pohyb s krátkými vzdálenostmi do lesa i do hor. Společně se ptačím psům aktivně věnujeme od roku 2000. Již mnoho let soutěžíme na nejvyšší úrovni v Norsku, kde jsme se stali mistry Norska jednotlivě i jako tým a vyhráli Norský pohár.

Práce s ptačími psy, lov a soutěže v loveckých zkouškách se pro nás staly velkou vášní a zabírají nám většinu volného času. Hnacím motorem a radostí je práce na rozvoji instinktů, hledání potenciálu a práce na jedinečné spolupráci s každým jednotlivým psem.

S našimi psy máme vysoké ambice a cíle. Ať už jde o lov v horách, v lese, v nížinách, nebo když cestujeme po Norsku a soutěžíme. Abychom měli psy, kteří jsou vždy na vysoké úrovni, musíme optimalizovat výkonnost psů po fyzické i psychické stránce. To znamená, že musíme zařadit spoustu fyzického tréninku a duševní práce. V tomto úsilí je rozhodujícím faktorem úspěchu strava. Krmivo pro psy Appetitt považujeme za kvalitní krmivo, které poskytuje přesně takovou výživu, jakou hledáme. Hodně pro nás také znamená, že Appetitt je výrobce krmiv, který se věnuje výzkumu a vývoji s cílem neustále optimalizovat kvalitu.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping