Appetitt ambassadør Stian Henriksen på tur på fjellet med en av sine hunder. Stian har Appetitt-logo på sin jakke, og hunden har oransje vest med Appetitt-logo.

Stian Henriksen & Chovatelská stanice Storskartinden

Stian Henriksen žije v Troms, konkrétně v Rossfjordstraumenu, který je vzdálen 20 minut jízdy autem od dobrodružného ostrova Senja. Žije tam se svou ženou a dcerou.

Stian pracuje s ptačími psy od roku 2003. Říká, že nyní mají tři ohaře a jsou také majiteli chovatelské stanice Storskartinden. Většinu svého volného času věnuje výcviku pro lov a lovecké zkoušky a hodně času tráví tréninkem psů, aby dosáhli cílů, které si vytyčil! To se také projevilo v dobrých výsledcích, které může v průběhu let předvádět na loveckých zkouškách a výstavách. Je a byl držitelem norského loveckého šampionátu (NJCH) a dvojnásobným šampionem. Několikrát se zúčastnil mistrovství Norska v družstvech, byl v několika finále mistrovství Norska a získal na něm pěkné ceny.

„Dnes mám dva psy ve třídě vítězů (VK). Hodně času trávím také posuzováním loveckých zkoušek a v roce 2011 jsem se stal autorizovaným rozhodčím loveckých zkoušek pro ptačí psy. Mít psy v trvale vysoké aktivitě, strava psů je velmi důležitá a rozhoduje o tom, jak dobře si povedou na lovu a loveckých zkouškách. Krmivo Appetitt používám od roku 2013 a pro mé psy se skvěle osvědčilo. Krmivo pro psy je špičkové krmivo nejvyššího kalibru. A nesmíme zapomenout, že se jedná o krmivo pro psy norské výroby. A výrobce krmiva, který věnuje spoustu času výzkumu, aby poskytl našim čtyřnohým přátelům to nejlepší.“

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping