Per Johnny Skjæran, innehaver av Tromsørypa's Kennel og Kristel Marie Pedersen, innehaver av Rypleja's Kennel sammen med 6 av sine jakthunder (breton) sittende på gresset.

Chovatelská stanice Tromsørypa a Rypleja

Per Johnny Skjæran, majitel chovatelské stanice Tromsørypa`s, a Kristel Marie Pedersen, majitelka chovatelské stanice Rypleja`s, žijí v Tromsø a Hammerfestu a dohromady vlastní pět dospělých a dva mladé psy.

„S našimi psy se věnujeme především lovu, zkouškám lovecké upotřebitelnosti, aportování a výstavám. Je to něco, co nás velmi baví a zároveň je to také důležité pro další chov našeho plemene psů.“

Postupem času se čtyři psi stali součástí týmů NM a dva z nich se zúčastnili vítězných týmových soutěží. Mezi psi se nachází také psi s titulem norského loveckého šampiona (NJCH), norského kombinovaného šampiona (NJ(K)CH) a norského výstavního šampiona (NUCH). 

„Aktivně se podílíme na pořádání loveckých a aportovacích zkoušek, stejně jako místních tréninků a drezurních večerů, což považujeme za důležité pro vytváření aktivity v klubech. Krmivo Appetitt nám usnadňuje péči o psy, kteří díky tomu podávají ty nejlepší výkony na loveckých a aportovacích zkouškách i na výstavách!“

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping