Mia Nilsson fra Team Appetitt Agility på tur i skogen om sommeren med tre av sine hunder.

Tým Appetitt Agility / Mia Nilsson

V roce 1991 začalo mé dobrodružství se psy. V průběhu let jsem měl vše od teriérů až po velké pracovní psy. Společně se svými psy jsem vyzkoušela mnoho psích sportů, ale agility byl vždy psí sport, který mě bavil nejvíce. V sezónách 1997 a 1998 jsme s mou kníračkou Jennou vyhráli mistrovství světa mládeže v agility, což byl podle mého názoru skutečný začátek dlouhé a náročné soutěžní kariéry.

Krmivo pro psy Appetitt používám již několik let a jsem s kvalitou zdroje bílkovin a složením krmiva neuvěřitelně spokojen. Moji psi jsou po celá léta schopni podávat ty nejlepší výkony. Se svými psy jsme se společně kvalifikovali na švédské mistrovství agility každý rok za posledních 20 let, a to jak jednotlivě, tak v týmech. S naším týmem, se kterým nyní soutěžíme, „Fullt Drag!“. jsme na SM získali nejméně 5 medailí. Byli jsme také vyhlášeni „Týmem roku“.

Na Fmbb, mistrovství světa belgických ovčáků, jsme se kvalifikovali po mnoho let a tam mám jako nejlepší výsledek 4. místo. Soutěžila jsem také na European Open a všichni moji psi získali dvojnásobné mistrovství v agility.

Kromě agility se svým malinoisem trénuji a soutěžím v IGP. Soutěžili jsme až do IGP3 a nyní mám mladého malinoise, který snad bude soutěžit v průběhu roku.

Dnes mám dva malinoisy a border kolii. Upřímně doufáme, že pandemie odezní a my budeme moci opět vyrazit a soutěžit. Chybí nám ten náboj, který člověk získá díky soutěžím, zkouškám a šampionátům, chybí nám naši skvělí přátelé z výcviku.

Jsem vyškolený instruktor a pořádám kurzy na národní i mezinárodní úrovni.

V rodině jsem já, můj partner David a náš syn Wille. Máme také kočku, která samozřejmě žere kočičí krmivo Appetitt.

Žijeme v jižním Švédsku v blízkosti moře a lesa. Celá rodina miluje aktivní životní styl. Chodíme na túry, plaveme, cestujeme a aktivně trénujeme různé sporty.

BH, IPO I, IPO II SEAgCh, SEAg(h)Ch Activist Idea „Katla“ – Malinois.

Stříbrná SM 2018 (agility tým), stříbrná SM 2019 (agility tým) a kvalifikovala se na několik SM v agility, jednotlivě.

SEAgCh, SEAg(h)Ch Eazy Working Cita „Ci – Border kolie. Kvalifikace na SM v agility, jednotlivě.

AGHD1 Icy Du Baudet Rouge „Hayli“ – malinois. Získal titul „Agility pes roku 2019/2020, Xl, třída 1“.

Katla žere Appetitt Dog Senior, Ci Appetitt Dog Energy a Hayli žere Appetitt Adult Sensitive Fish. Během náročných tréninkových nebo soutěžních dnů své psy povzbuzuji lyofilizovanými zvratky Appetitt. O své psy a jejich pohodu se starám velmi pečlivě. Ráda trénuji a soutěžím, ale blaho mých psů je vždy na prvním místě. Appetitt je pro mě jasnou volbou!

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping