Dopisy našich vyslanců krmiv: Příprava na dokonalý lovecký den

Ještě chvíli potrvá, než si budeme moci pověsit brokovnici na rameno, vyjít do nekonečných bažin, sledovat intenzivní práci psů, než se postaví a my budeme moci vyrazit na první letošní odstřel tetřeva. Ale předtím nás čeká ještě trocha práce.

Po náročné zimní sezóně s mnoha loveckými zkouškami a mnoha kilometry v různém terénu dostanou psi zaslouženou dovolenou. Trocha krmiva navíc v misce, aby se jim trochu zvedla váha, přijde vhod. Ale prázdniny u nás doma obvykle netrvají dlouho!

Začíná výcvik

O několik týdnů později začíná výcvik na aportovací zkoušky, což je nejen zábava pro nás a psy, ale také pomáhá vybudovat základ pro perfektní lovecký výlet. Kromě toho kardio trénink s tahem na odrážedle nebo kole zajistí dobrou vytrvalost, která je důležitou součástí výcviku.

Když můžeme psy opět vypustit, vždy pomůže plechovka Appetitt Energy jako svačina a psi pak vydrží celý den.

Generální zkouška

Generální zkouška před honem je první loveckou zkouškou podzimní sezóny! Zde se dozvíme, zda byly přípravy dostatečně dobré a zda jsou psi na letošní hon připraveni.

Krmivo pro výkonné psy

Aby psi podávali maximální výkony ve všech disciplínách, je důležité, aby měli vysokou hladinu energie a vytrvalost. To zajišťujeme tím, že naše psy krmíme vysoce kvalitním krmivem norské výroby té nejvyšší kvality. Krmivo pro psy Appetitt nám zkracuje cestu k dosažení našich cílů!

Společnost Appetitt nabízí různá krmiva pro různé potřeby psů, a to jak obecně, tak díky sezónním úpravám, a má také dobrý výběr různých mokrých krmiv, jako je například paštika Appetitt s hovězím masem nebo Appetitt Lunchbox, ale také doplňková krmiva, jako je například lyofilizovaný bachor Appetitt a zásobní ryby Appetitt.

Teď už se jen těšíme na podzim!

S pozdravem od nás z chovatelské stanice Rypleja,

Johnny Skjæran a Kristel Marie Pedersenová

Psi na hlavním obrázku:

 • Rypleja’s TF Pax
 • Orreskogen’s Bri
 • VR Una z Tromsørypy
 • PA Liz z Tromsørypy
 • Rypleja’s CK Tarha

  Shopping cart

  0
  image/svg+xml

  No products in the cart.

  Continue Shopping