Výhody krmení psů mokrým krmivem

Mokré krmivo pro psa je zdravé, pokud používáte kvalitní mokré krmivo. Důležité je pamatovat na to, že pokud používáte mokré krmivo jako součást denní krmné dávky, musíte snížit množství suchého krmiva o stejné množství kalorií jako u mokrého krmiva. Pokud se mokré krmivo přidává do denní krmné dávky suchého krmiva každý den, může to snadno vést k obezitě.

Mokré krmivo je užitečné z mnoha důvodů

Psi, kteří málo pijí, mohou přijímat více tekutin, protože ve vlhkém krmivu je vyšší podíl vody než v suchém. Může být snazší pro psy se špatným chrupem nebo může sloužit jako dobrý apetit pro ty, kteří jsou obecně trochu vybíraví nebo špatně jedí.

Pro aktivní psy může být mokré krmivo užitečné jako energeticky nenáročná svačina v aktivních dnech. Pokud váš pes potřebuje více tekutin, než spontánně vypije, můžete mokré krmivo rozmíchat ve větším množství vody. To psovi pomůže vypít více tekutin, což je při náročné práci velmi důležité. Nezapomeňte, že pes by měl být na mokré krmivo a vodu navíc zvyklý dříve, než začne tvrdě pracovat.

Míchací poměr mezi mokrým a suchým krmivem

Příkladem denního režimu krmení může být 1/3 vlhkého krmiva a 2/3 suchého krmiva, ale je možné použít i větší množství vlhkého krmiva nebo pouze vlhké krmivo, pokud se používá vlhké krmivo, které je kompletní. Po otevření balení vlhkého krmiva by mělo být spotřebováno maximálně do 2 dnů. Otevřená balení je nutné skladovat v chladničce. Mokré krmivo Appetite je k dispozici v několika různých příchutích, takže můžete použít příchuť, kterou má váš pes nejraději. Nezapomeňte, že váš pes by měl mít vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu!

Mokré krmivo pro psy od Appetittu

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping